/ Торгова площадка   / Продукція с / г, сировина   / Насіння, посівний матеріал   / Насіння зернових і зернобобових культур  

Насіння зернових і зернобобових культур. Торгова площадка України

Товар на продаж: Насіння зернових і зернобобових культур,


Дата подачи заявки: 09.12.2019
ID: 133194,
Область: Київська область,
Район: Білоцерківський
Товар: Насіння зернових і зернобобових культур,
Количество: 4 т.
Цена: 65 грн/кг.

Конюшина Червона
Конюшина червона-представник групи кущових бобових трав. Середня висота рослин 40-65 см. Не стійка до затоплень (понад 10-15 днів). Кормова цінність визначається високим вмістом протеїну (15-16% у зеленій масі та сіні), мінеральних речовин і вітамінів. За вмістом вітамінів зелена маса перевищує всі інші багаторічні та однорічні трави. На 100 кг сіна 52 корм. од, а 100 кг зеленої маси - 21 корм. од. Урожай сіна 30-40 ц/га.Найбільше значення для даної культури відіграє наявність вологи в травні. Корінь росте швидше ніж наземна частина. Після 2-річного користування в ґрунті накопичується азот. Сіють культуру навесні. Для кращого розвитку в 1 період життя її слід підгодовувати азотом. Засів роблять зазвичай під покрив, так як в 1-й рік він розвивається слабо і його можуть заглушити бур'яни. Покривними рослинами можуть бути озимі та ярі культури. Найбільша кількість білка з конюшинового посіву збирається в період від бутонізації до початку цвітіння. Цей період і є кращим строком для збору врожаю. При більш пізніх строках збору знижается кормова цінність (зеленої маси , сіна), та збільшується втрата листя, також вона гірше зимує.
Конюшина - цінна кормова культура, що дозволяє збалансувати вуглеводисті корми за вмістом протеїну. На 1 кормову одиницю має у 1,5 рази більше перетравного протеїну, ніж його потрібно за зоотехнічними нормами. Містить майже всі амінокислоти; в т.ч. найважливіші - лізин, метіонін, триптофан. У фазі бутонізації конюшина лучна містить 20,5% протеїну, на початку цвітіння - 18%, а в фазі повного цвітіння - 17,4%. В 1ц зеленої маси міститься 21 кормова одиниця, в 1ц сіна - 53 к.о. Урожайність зеленої маси за два укоси в середньому становить 300-500 ц/га, сіна - 50-100 ц/га. Велике агротехнічне значення конюшини. Вона збагачує ґрунт органічною речовиною, азотом, фосфором, калієм. Поліпшуючи агрофізичні, агрохімічні й біологічні властивості ґрунту, конюшина є кращим попередником для всіх небобових культур. Вирощування конюшини на схилах захищає ґрунт від ерозії. Використання азоту з повітря і можливість знижувати внесення мінеральних добрив дозволяє вирішувати екологічні проблеми.



Телефон:
email:
Контактна особа: Ірина






Дивитись всі оголошення врозділі Насіння зернових і зернобобових культур